VIVAX HOME štapno baterijski usisavač VCB-3002W
Kataloška oznaka: KimT-0001330670
217,95 KM Izvorna cijena bila je: 217,95 KM.195,95 KMTrenutna cijena je: 195,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
Snaga motora 300W, Baterija Li-ion 25.2V, 2Ah, Elektična turbo četka sosvjetljenjem, Max. vrijeme usisavanja 40/17min, Vrijeme punjenja 4 – 6sati, Lako pražnjenje spremnika za prašinu, Ciklonska tehnologijafiltracije, Tih rad <82dB PN: VCB-3002W
Dodatne informacije
| Proizvođač | |
|---|---|
| DOB | |
| Garancija |
Slični proizvodi
Usisivači
698,95 KM Izvorna cijena bila je: 698,95 KM.626,95 KMTrenutna cijena je: 626,95 KM.
BOSCH Akumulatorski UsisivačSerie 6| Crna, UNLIMITED, 18V 4Ah, 30 min
Dodatna oprema za usisivače, Usisivači
Set vrećica W& D BBZWD4BAGWet&Dry vrećice
Usisivači
BOSCH Akumulatorski Usisivač ručni, SIVA, 16V Li-Ion, 40min, CN