VIVAX HOME štapno baterijski usisavač VCB-1502R
Kataloška oznaka: KimT-0001330673
209,95 KM Izvorna cijena bila je: 209,95 KM.188,95 KMTrenutna cijena je: 188,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
Snaga motora 150W, Baterija Li-ion 21,6V, 2Ah, Max. vrijeme usisavanja 40/17min, Vrijeme punjenja 4 – 6sati, Lako pražnjenje spremnika za prašinu, Ciklonska tehnologijafiltracije, Tih rad <82dB PN: VCB-1502R
Dodatne informacije
| Proizvođač | |
|---|---|
| DOB | |
| Garancija |
Slični proizvodi
Usisivači
494,95 KM Izvorna cijena bila je: 494,95 KM.443,95 KMTrenutna cijena je: 443,95 KM.
BOSCH 2in1 Usisivač FlexxoSerie 4|, 28V, Smeđa 55 min, 3.3 kg
Usisivači
BOSCH Akumulatorski Usisivač ručni, SIVA, 16V Li-Ion, 40min, CN