Štapni usisivač ELECTROLUX ES31CB18GG
Štapni usisivač ELECTROLUX ES31CB18GG | Electrolux | Usisivači | 126754 | ES31CB18GG
Kataloška oznaka: AVT-ES31CB18GG
274,95 KM Izvorna cijena bila je: 274,95 KM.245,95 KMTrenutna cijena je: 245,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
ES31CB18GG
Dodatne informacije
| DOB | |
|---|---|
| Proizvođač | |
| Na stanju | |
| Kategorija | |
| Garancija |
Slični proizvodi
Usisivači
698,95 KM Izvorna cijena bila je: 698,95 KM.626,95 KMTrenutna cijena je: 626,95 KM.
BOSCH Akumulatorski UsisivačSerie 6| Crna, UNLIMITED, 18V 4Ah, 30 min
Dodatna oprema za usisivače, Usisivači
BOSCH Vrećice za usisivačeType G ALL; filtrira 99,9 %Do 60% veća snaga usisa; 4 vrećice
Set vrećica W& D BBZWD4BAGWet&Dry vrećice
Usisivači
BOSCH Akumulatorski usisivač ručni, PLAVI, 20V Li-Ion, 45min, CN
BOSCH Usisivač s vrećicom Serie 4|, SILVER, 265 x 300 x 450 mm