Gigabyte Liquid Cooler GME 360 3x ARGB fan, Black LGA 1851/1700/115X/1200, AM5 / AM4
Gigabyte Liquid Cooler GME 360mm, 3x ARGB fan, Black, LGA 1851/1700/115X/1200, AM5 / AM4
254,95 KM Izvorna cijena bila je: 254,95 KM.228,95 KMTrenutna cijena je: 228,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
- Kataloška oznaka: CT-4719331555337
- Product Number: GP-GIGABYTE GME 360
Dodatne informacije
| Proizvođač | |
|---|---|
| Grupa proizvoda | |
| Garancija | |
| Količina na stanju | |
| Barkod | |
| PN |
Slični proizvodi
Hladnjaci
14,95 KM Izvorna cijena bila je: 14,95 KM.13,95 KMTrenutna cijena je: 13,95 KM.
Arctic Fan F12 PWM PST (Black)120 mm PWM Case Fan
Hladnjaci
Arctic Freezer 36, CPU cooler1700, AM4, AM5
Arctic Freezer 36 A-RGB BlackCPU cooler, 1700, AM4, AM5
Arctic Freezer 36 A-RGB WhiteCPU cooler, 1700, AM4, AM5