AOC Monitor Q27B3CF2 27” IPS, 16:9, 2560×1440, 1
AOC Monitor Q27B3CF2 27” IPS, 16:9, 2560×1440, 100Hz, 1ms, 300 cd/m2, 1500:1, HDMI, DP, USB Hub + USB Type C 65W, PbP, PiP, 5 W x 2, Ergonomic, Black, VESA 3y
Kataloška oznaka: ASB – Q27B3CF2
PN: Q27B3CF2
462,95 KM Izvorna cijena bila je: 462,95 KM.414,95 KMTrenutna cijena je: 414,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
Garancija:
36 month(s)
Dodatne informacije
| Proizvođač |
|---|
Slični proizvodi
LED Monitori
650,95 KM Izvorna cijena bila je: 650,95 KM.583,95 KMTrenutna cijena je: 583,95 KM.
Design 3-side borderlessDiagonal 27", 68.5cmPanel