AOC Monitor LED CQ32G2SE 32” Gaming Curved 165Hz
AOC Monitor LED CQ32G2SE 32” Gaming Curved 165Hz QHD (31.5“, 16:9, 2560×1440, VA, 165Hz, 250 cd/m², 3000:1, 1 ms, 2xHDMI, DP, Speakers, Tilt, Frameless) Black-Red, 3y
Kataloška oznaka: ASB – CQ32G2SE/BK
PN: CQ32G2SE/BK
699,95 KM Izvorna cijena bila je: 699,95 KM.655,95 KMTrenutna cijena je: 655,95 KM.
- Opis
- Dodatne informacije
Opis
Garancija:
36 month(s)
Dodatne informacije
| Proizvođač | |
|---|---|
| Garancija | |
| EAN | |
| Dijagonala | |
| Rezolucija |
Slični proizvodi
Monitori
1.247,95 KM Izvorna cijena bila je: 1.247,95 KM.1.118,95 KMTrenutna cijena je: 1.118,95 KM.
Asus ProArt monitor PA279CV27",4K,IPS,350cd,60Hz,5ms,HDMIx2,DP,4xUSB 3.2.1xUSB Type-C 90W,Speake
Monitori
Gigabyte MONITOR 27" [G27Q]27,IPS,2560x1440,144hz,1ms,350cd, 2xHDMI,1xDP,Speakers,VESA
27'' WQHD Odyssey Gaming G55C165Hz,1ms,300cd,HDMI,DP,HDR10,VESA 75x75,Tilt,Crna boja
Acer 27" Nitro QG1 FHD 180HzFHD,IPS,250cd,1ms,HDMIx2,DP,SPK+Audio out,Tilt -5 20,VESA 100x100,Crna